KURUMSAL

Kalkan Treyler  2010 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Kurucularımızın bu sektörde daha önce edindiği tecrübeler doğrultusunda, sektöre yeni bir yön vermek ve bu alanda ilerlemek üzere kurmuş oldukları Kalkan Treyler Damper Sanayi , üretimlerine 13600 mm Kuru Yük Treyler ile başlamıştır.
 
Kurulduğu günden bu yana, kısa bir zaman geçmesine rağmen Kalkan Treyler geçmiş tecrübe ve deneyimleriyle çok yol katetmiştir. Bu günkü geldiği noktada müşterilerine özel üretimlerinin yanında sektöründeki treyler ve damperlerin tamamını ortaya çıkarabilme kapasitesine ulaşmış bir firmadır.Müşteri memnuniyeti ve ekonomik açıdan daima hizmet etmeyi amaçlayan Kalkan Treyler, belirlemiş olduğu bu hedefler doğrultusunda ilerlemeye ve gelişmeye devam etmektedir.
 
Firmamız bünyesindeki uzman  ve tecrübeli ekibimizle treyler-damper üretiminin yanında, bakım onarım hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bakım servisimizdeki bazı hizmetlerden bahsedecek olursak; fren abs bakımı,ebs kodlama,ve araç elektrik mekanizmalarının bakımı gibi hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
 
Treyler sanayinde tek bir merkezden tüm işlerinizi halledebilmenize imkan veren Kalkan Treyler Damper Sanayi’ne siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz…